wp-contentuploadsOutside-1-1.jpg.00000165-1

 

ÜRITUSTE KAVA:

https://www.facebook.com/sillamaekultuur/events

 

KULTUURIKESKUSE YOUTUBE KANAL:

https://www.youtube.com/@sillamaekultuur8966/featured

 

1949. a ehitatud Sillamäe Kultuurikeskuse hoone on tunnistatud arhitektuurimälestiseks, mis on nii seest kui väljast säilitanud eelmise sajandi 40.-50. aastate stalinistliku stiili arhitektuuri. Hoone keldrikorrusel kunagises pommivarjendis paikneb püsiekspositsioon, mis on pühendatud linna Nõukogudeaegsele perioodile.

Kokku on Kultuurikeskuses 8 isetegevuskollektiivi, millest paljud on kuulsaks saanud nii Eestis kui ka välismaal. Tänapäeval osalevad meie kollektiivides üle 200 inimese.

Lisaks kaunile arhitektuurile on Kultuurikeskus erinevate kontsertide ja ürituste toimumiskohaks, samuti pakutakse rentimiseks nii individuaalseid ruume kui ka kogu hoone.

Sillamäe Kultuurikeskuse hoones on loodud tingimused selleks, et külastajatel oleks mugav. Meie jaoks on iga külastaja tähtis, püüame teha ürituste külastamise Kultuurikeskuses kõigile kättesaadavaks ja ligipääsetavaks.

Külgukse juures on olemas spetsiaalne kaldtee ratastoolis külastajate jaoks, auto on võimalik parkida kohe külgukse kõrvale. Majas on olemas invatualett. Laialt avanevad kahepoolsed uksed võimaldavad ratastooliga liikuda ka fuajees.

Kui külastajad vajavad abi ja juhendamist, siis on meie sõbralik personal alati valmis abi pakkuma.

Tere tulemast Sillamäele,

Tere tulemast Kultuurikeskusesse!